Title Image

Blog

Vito Yağ Temizleme Makinası

Çoğu insanın severek yediği ve çocukların vazgeçemediği kızartmalar kullanılan yağlar yüzünden hem lezzetli kızartma yiyememekte hem de sağlıklı beslenememektedir. Otel mutfakları, restoranlar, alışveriş merkezlerinin yemek bölümlerinde kızartma yağlarının sürekli değiştirilmesi maliyeti arttıracağı, atıldığı takdirde çevreyi kirletmenin yanında çeşitli zararlı gazları havaya karışarak kirliliğe yol açacaktır. Vito yağ temizleme filtresi, müşterilerine daha güvenli, lezzetli ve temiz kızartmalar sunmasının yanında müşteri memnuniyeti sağlayarak aranan marka olacaktır.

Vito yağ temizleme filtresi %50 ye varan yağ tasarrufu ile işletmelerin yardımına koşarken, sürekli yağ değiştirme derdini ortadan kaldırarak zamandan tasarruf sağlaması işletmeler için büyük bir avantaj haline dönüşmektedir. Ortalama 4-5 dakika gibi bir süre de kullanılmış eski yağ da bulunan partikülleri filtreleyerek kullanıma hazır temiz bir yağ haline getirmektedir.

Vito yağ temizleme filtresi, hafif ve ergonomik olması işleri kolaylaştırırken, sessiz çalışması ve tam güvenliliğiyle mutfaktaki en büyük yardımcınız olacaktır. Aynı zamanda kompakt yapısıyla birbirinden ayrılan yağ filtresi endüstriyel bulaşık makinalarının kısa programlarında yıkanarak temizlenebilme özelliğine sahiptir.   

IBC Group – Işıltan A.Ş işletmenizde hem zamandan hem de maliyetten tasarruf sağlamanız için Türkiye pazarına sunduğu Vito yağ temizleme makinalarını sektörün bilinen ismiyle işletmelerinize taşıyacaksınız.