Title Image

Blog

Vito Yağ Ölçüm Cihazı

Otel mutfakları, restoranlar, alışveriş merkezlerinin yemek bölümlerinde kızartma yağlarının sürekli değiştirilmesi maliyeti arttıracağı, atıldığı takdirde çevreyi kirletmenin yanında çeşitli zararlı gazları havaya karışarak kirliliğe yol açacaktır. Vito yağ temizleme filtresi, müşterilerine daha güvenli, lezzetli ve temiz kızartmalar sunmasının yanında müşteri memnuniyeti sağlayarak aranan marka olacaktır.

Kızartma yağınızın kalitesini nasıl anlarsınız? Tabi ki görünüşüyle dediğini duyar gibiyim…

Ancak daha kesin bir sonuç için Vito kızartma yağı ölçme cihazını denemelisiniz. Yemeklerinizde kullandığınız kızartma yağını Vito yağ filtresinden geçirdikten sonra yağınızın kalitesini ölçmek ve kullanılabilir olup olmadığını öğrenmek için Vito kızartma yağ ölçme cihazı size büyük kolaylık sağlayacaktır. Kısa sürede yağınızın kalitesini ölçer ve basit okunur ekranına ulaştırır. Yüksek ürün kalitesi ile uzun süreli kullanım ve kesin sonuçlarla hem tasarruf sağlayacaksınız hem de kesin sonuçlarla sağlıklı yiyecekler tadacaksınız.

IBC Group – Işıltan A.Ş işletmenizde hem zamandan hem de maliyetten tasarruf sağlamanız için Türkiye pazarına sunduğu Vito yağ temizleme makinalarını sektörün bilinen ismiyle işletmelerinize taşıyacaksınız.