Title Image

Vito Yağ Filtreleme Cihazları Çevrecidir.

VITO’ nun düzenli kullanımı ile yalnızca zaman ve paradan tasarruf etmemis aynı zamanda temiz ve saglıklı bir çevre için önemli katkı saglamıs olursunuz.

Co nötr

Kızartma yagının üretimi, tasınması ve betaraf edilmesi çevreye büyük bir  yük getirmekte. VITO ’nun kullanımı ile , kızartma yagının üretiminden ve tasınmasından dogan zararlı gazların kayda deger bir bölümünü azaltıyorsunuz.

Yagmur ormanları

Zirai alanlara duyulan ihtiyacın azalmasından dolayı yagmur ormanlarını korumaktasınız.Bu sorumlu davranısınızla nesli tükenen hayvanların korunmasına katkı saglamıs olursunuz.

Atıkların azaltılması

VITO’nun kullanımı ile kızartma yagından tasarruf ederek daha az atık üretmektesiniz.Bos yag siseleri ve atık yag yarıya kadar azalmaktadır.Bu sekilde daha saglıklı ve daha az atık olan bir çevre için katkıda bulunmaktasınız.

Sağlık

Atıkların ve zararlı maddelerin filtrelenmesi ile saglıga zararlı olan Akrilamidlerin yagda olusumu önlenmekte. Kömürlesmis parçalar gıdaların üzerine yapısmaz; misafirleriniz için gıdanız daha kolay hazmedilir ve lezzetli olacaktır.