Title Image

Blog

Vito Kendini Çabuk Amorti Eder

Kızartmalar da kullanılan yağlar işletmelere ciddi maliyet sorunu çıkarmakta olup çevreye de olumsuz etkileri yadsınamaz derecededir. Bazı işletmeler genellikle maliyetlerini düşünecekleri için atık yağları birkaç kez kullanabilirler. Kullanmak istemeyen işletmeler ise maliyetlerinde fazlalık görerek bu duruma çözüm bulmak için çalışmalara başlayacaklardır.

Kullanılan kızartma yağlarını Vito yağ temizleme makinasında filtreleyerek temiz ve kullanışlı kızartma yağına geri dönüştürebilirler. Bunun için kullanımı kolay, ergonomik ve ekonomik Vito yağ temizleme makinası mutfağınızda her zaman bulunması gereken ürünlerin başında gelmektedir. Kızartma yağlarınızı düzenli olarak filtreleyerek yağ kullanımınız da %50 tasarruf sağlayabilirsiniz. Bu sayede alacağınız Vito yağ filtreleme makinalarını kısa sürede size amortisi sağlanacaktır. Bunu yanında Vito ile mutfağınızda zamandan da tasarruf edebilir, maliyetlerinizde azalmalar yaşayarak işletmenizin kalitesini yukarılara çıkarabilirsiniz. Vito yağ temizleme makinaları kompakt yapıda olup kolayca yıkanabilir, kurulanabilir ve rahatlıkla saklayabilirsiniz. İş gücünden de size kazanç sağlayacak olan Vito yağ filtreleme makinaları her açıdan işletmenize kısa zamanda kar sağlayacak bir ürün olacaktır.

Vito yağ temizleme makinaları işletmenizin en büyük dostu olmak için üretildi ve mutlaka kullanılması gereken bir ürün olup kısa zamanda işletmenize amorti ettirebilir. Çevre sağlığı ve temizliği içinde etkisi ciddi derece önemli olan Vito yağ filtreleri, IBC Group – Işıltan A.Ş ile sizlerin karşısına güvenle çıkmaktadır.