Title Image

Blog

Vito AG

Kızartma atık yağları çevreye ve doğaya karıştığında ciddi zarar verebilir. Atık yağlarının geri dönüştürülmesi hem doğanın temiz kalması hem de farklı canlı türlerinin korunmasına yönelik çalışmalardan birisidir. Atık yağların geri dönüşüm işletmelere yağ kullanımı konusunda ciddi derece tasarruf sağlamakta, işletme maliyetlerinde de azalma göstermektedir.

Vito Yağ filtreleme makinası, kullanımı kolay, kompakt ve kolay temizlenebilir yapısıyla kullanıcılarına yağdan %50 tasarruf sunarken, işletmelere de kazanç sağlıyor. Vito yağ filtresi bir alman üretimi olup malzeme kalitesi yüksek bir üründür.

Vito AG Almanyanın güneyinde küçük bir şehir olan Tuttlingen’de bulunmaktadır. Vito, endüstri ve gıda sektöründe kirlenmiş yağ ve sulu çözeltilerine ait filtre sistemlerinin geliştirilmesi, üretimi ve satışı konusunda kendini kanıtlamış ve bu doğrultuda çalışmalarını yönlendirmiştir. Vito Ag kendine koymuş olduğu hedefler doğrultusunda çalışmakta ve hedeflerini şöyle belirtmektedir;

  • Tüketici için zamandan ve maliyetten tasarruf sağlamak
  • Atık yağların çevreden korunmasına katkı sağlamak
  • Ürünlerinde yüksek kalite anlayışının sürekli hedef olarak belirlemişlerdir.

Çalışanları konusunda titiz davranan Vito AG kadrolu çalışanların yanında, yetiştirilen elemanlar ve stajyerler ile tüm bölümlerde destek sağlamaktadır. bu sayede tüm staj ve diploma çalışmalarına fırsat tanımaktadır.