MODELLERİMİZ

VITO 80 KIZARTMA YAĞI FİLTRESİ

VITO 80 Kızartma Yağı Filtresi

Mutfağında 80 litrelik Fritöz ve Kızartma Küvetleri bulunan kullanıcıları için idealdir. Yağdaki kömürleşmiş partikülleri ve tortu artıklarını ayrıştırarak sağlıklı ve kaliteli kızartmalar yapmanıza olanak sağlar.

80 lt/dk’ya Kadar Filtreleme

Ortalama 4-5 dakika içerisinde yağınız optimal kullanılabilir hale gelir. Cihaz dakikada ortalama 80 LT yağı filtreden geçirerek kullanıma tekrar kazandırır. Sessiz ve Teknolojisi sayesinde TAM güvenli bir makinedir. Kompakt bir cihazdır,hava soğutmalıdır ve saklaması kolaydır.

VITO 50 KIZARTMA YAĞI FİLTRESİ

VITO 50 KIZARTMA YAĞI FİLTRESİ

Mutfağında 25 litrelik max. 6 adet Fritöz kullanıcıları için idealdir. Ortalama 4-5 dakika içerisinde yağınız optimal kullanılabilir hale gelir. Cihaz dakikada ortalama 50 LT yağı filtreden geçirerek kullanıma tekrar kazandırır.

VITO 30 KIZARTMA YAĞI FİLTRESİ

VITO 30 Kızartma Yağı Filtresi

Mutfağında 12 litrelik max. 3 adet Fritöz kullanıcıları için idealdir. Ortalama 4-5 dakika içerisinde yağınız optimal kullanılabilir hale gelir.Cihaz dakikada ortalama 30 LT yağı filtreden geçirerek kullanıma tekrar kazandırır.

30 lt/dk’ya Kadar Filtreleme

Sessiz ve Teknolojisi sayesinde TAM güvenli bir makinedir. Kompakt bir cihazdır, hava soğutmalıdır ve saklaması kolaydır.

VITO SEYYAR

VITO seyyar

Dünyanin en yenilikçi vakum filtreleme sistemi!7
Gezdirilebilen yeni yağ filtreleme sistemi olan VITO XM & VITO XS, VITO® yağ filtreleme sistemi ile ürün gamını genişletmiş durumdadır.
Bu ürün hem türbin hem de pompaya sahip olan yeni ve inovativ bir vakum filtreleme teknolojisidir.

FOM 330 & VITO OILTESTER

FOM 330 & VITO oiltester

Yağ ölçme cihazı
Yağ kızartma cihazı kızartma yağınızı ölçer!

Haberler

    Sorry, no posts matched your criteria.